Sporta veidi

Sporta kluba “Sharky” galvenās specializācijas ir triatlons, ūdenspolo un peldēšana. Triatlons prasa spēka, ātruma un izturības kombināciju. Ūdenspolo ir fiziski smags sporta veids, kas no dalībniekiem prasa gan labas peldēšanas prasmes, gan spēju strādāt komandā. Un peldēšana palīdzēs stiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, garīgo un vispārējo fizisko sagatavotību. Kluba uzsvars uz šiem sporta veidiem ļauj bērniem sasniegt vispusīgu un līdzsvarotu attīstību un māca strādāt komandā, kurā iespējama draudzīga sāncensība.
Triatlons ir unikāls multisports, kas ietver peldēšanu, riteņbraukšanu un skriešanu. Mūsu mērķis ir pilnvērtīgi sagatavot mūsu skolēnus aktīvam dzīvesveidam, stiprinot ķermeni, sniedzot mūsdienu dzīvei nepieciešamās prasmes.

Dalība mūsu programmā ne tikai uzlabo disciplīnu, bet arī veicina dinamiskas domāšanas attīstību un stiprina visas ķermeņa sistēmas. Bērniem tas ir ļoti svarīgi, jo liek pamatus veselīgam un aktīvam dzīvesveidam nākotnē. Triatlons ir izaicinošs sporta veids, kam vajadzīga disciplīna, koncentrēšanās un apņēmība. Šīs dzīvē nepieciešamās prasmes bērni varēs izmantot ārpus sporta zāles, iemācīties izvirzīt un sasniegt mērķus. Tas viss ir pamats stabilas pašcieņas un pašapziņas veidošanai.

Mēs saprotam drošības nozīmi, tāpēc mūsu programmā ir iekļautas apmācības par drošību uz ūdens un pirmās palīdzības sniegšanu. Mūsu skolēni mācās rīkoties ārkārtas situācijās un būt gatavi jebkādiem iespējamiem apdraudējumiem.

Mūsu ievadvingrinājumi un aktivitātes ir īpaši izstrādātas, lai padarītu mācīšanos bērniem jautru un vieglu. Šie vingrinājumi ņem vērā viņu īpašās vajadzības un ir vērsti uz disciplīnas, dinamiskas domāšanas un ķermeņa vispārējās attīstības attīstīšanu.
Ūdenspolo iemācīs jūsu bērnam, kā sasniegt kopīgus mērķus komandā, sadarbojoties, sacenšoties un vienam otru uzmundrinot.

Viena no ūdenspolo spēlēšanas priekšrocībām ir īpaša apmācība, kas paredzēta, lai uzlabotu bērnu spēju noturēties virs ūdens, saduroties ar sāncenšiem un šķēršļiem. Šīs nodarbības palīdz bērniem attīstīt svarīgas zināšanas un spējas, ko viņi var izmantot citās jomās. Bērns, spēlējot ar prieku, saņem svarīgu zināšanu bagāžu.

Nepārprotama priekšrocība ir ūdenspolo garā vēsture. Tas ir vecākais olimpiskais komandu sporta veids, kura pirmsākumi meklējami pirmajās 1900. gada Olimpiskajās spēlēs, tāpēc bērni ne tikai apgūst jaunu sporta veidu, bet arī uzzina par šīs spēles vēsturi un mantojumu.

Bērniem, kuri trenējas “Sharky”, ir iespēja ne tikai izmēģināt šo aizraujošo sporta veidu, bet arī turpināt savu sportisko attīstību un pat iekļūt komandas pamatsastāvā, kas pārstāv mūsu valsti starptautiskos turnīros.
Niršana baseinā var veikt brīnumus gan ķermenī, gan prātā. Regulāra peldēšana uzlabo bērnu vispārējo fizisko sagatavotību un stiprina imunitāti, kā arī māca vērtīgas motoriskās prasmes un palielina lokanību, spēku un izturību, nodarbinot visas galvenās ķermeņa muskuļu grupas.

Viena no peldēšanas kā sporta veida pazīmēm ir tās iekļaušanas spēja. Neatkarīgi no vecuma vai fiziskā stāvokļa ikviens var peldēt un gūt labumu no tā. Tas ir viens no retajiem sporta veidiem, kas patiesi aicina pievienoties visu vecumu cilvēkus.

Papildus tam, ka peldēšana nekaitē locītavām, tas ir maztraumatisks sporta veids, kas lieliski noder rehabilitācijai un hronisku slimību ārstēšanai. Tas ir arī lielisks sirds un asinsvadu sistēmas treniņš, kas palīdz uzlabot sirds veselību, pazemināt asinsspiedienu un samazināt sirds slimību risku.

Bet tie nav visi ieguvumi. Meditatīva vide ar atkārtotām kustībām un nomierinošu ūdens skaņu var palīdzēt mazināt stresu un trauksmi un uzlabot garīgo veselību.
Sporta klubs “Sharky” specializējas triatlonā, ūdenspolo un peldēšanā, nodrošinot visaptverošus fitnesa treniņus. Programma ietver apmācības par drošību uz ūdens un pirmās palīdzības sniegšanu, kas paredzēta disciplīnas, komandas darba un mērķu izvirzīšanas attīstīšanai bērnos. Ieguvumi ietver uzlabotu vispārējo fizisko sagatavotību, sirds un asinsvadu veselību, garīgo veselību un maztraumatisku rehabilitāciju. Pievienojieties tagad un izbaudiet šo aktivitāšu priekšrocības, vienlaikus izklaidējoties!
Pievienojieties mūsu komandai
Jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.