Priekšrocības

Kāpēc izvēlas mūs?

Jūsu bērns saņems lielisku apmācību sporta klubā “Sharky”, kurā prioritāte ir viņa veselība un labsajūta. Mūsu klubs piedāvā pilnu pakalpojumu paketi jūsu bērna sportiskajai un personības izaugsmei, fokusējoties uz spēlētāju medicīnisko aprūpi un sporta nometnēm brīvdienu laikā.
 • Regulāras sporta ārsta un fizioterapeita apskates

  Sporta ārsti veic vispārēju veselības novērtējumu, kas ietver fizisko pārbaudi, interviju, testu rezultātus un EKG vai citus testus, ja nepieciešams. Speciālisti novērtē muskuļu un skeleta sistēmas stāvokli, ņemot vērā stāju un pēdu veselību. Lai novērtētu sirds un asinsvadu sistēmas funkcionalitāti, tiek izmantoti slodzes testi. Tādējādi mēs novērtējam bērna gatavību izvēlētajam sporta veidam vai plānotajai fiziskajai aktivitātei. Sporta medicīnas speciālists izskata rezultātus un izsniedz bērnam, vecākiem un trenerim izziņu par uzņemšanu sporta sekcijā un ieteikumus par uzturu, treniņu režīmu, fizisko aktivitāti un uztura bagātinātāju lietošanu.

  Fizioterapeits var palīdzēt jums veidot un uzturēt labu stāju. Tas ietver simetrijas saglabāšanu un pareizu skeleta slodzes sadali. Regulāri fiziskie vingrinājumi palīdz bērniem justies pārliecinātākiem, uzlabo elpošanu, orgānu darbību, reakcijas laiku, uzmanību un kognitīvās funkcijas. Slikta stāja var izraisīt nopietnas veselības problēmas, piemēram, problēmas ar mugurkaulu un iekšējiem orgāniem, samazinātu asins piegādi smadzenēm, nogurumu, traucētu fizisko un garīgo attīstību, kā arī sliktas sekmes skolā. Pateicoties fiziskajiem vingrinājumiem, tiek nostiprināta muskuļu un skeleta sistēma, kauli, cīpslas un saites kļūst stiprākas, tādējādi uzlabojot stāju.
 • Labākās brīvdienas mūsu sporta treniņnometnēs

  Katrai sporta nometnei ir savi konkrēti mērķi un uzdevumi, kas apvienoti ar patīkamu atpūtu bērniem. Tas ietver gatavošanos vasaras sezonai, kurā bērni apgūst uzvedību ūdens tuvumā un ūdenī, kā arī apgūst pirmās palīdzības sniegšanas un drošības iemaņas. Ir arī treniņnometnes, kurās uzmanība tiek pievērsta cīņas mākslas elementiem, kur bērniem tiek mācīts, kā sevi aizstāvēt, paaugstināt pašapziņu un tikt galā ar agresīvām situācijām. Turklāt ir nometnes, kurās galvenā uzmanība tiek pievērsta tādām aktivitātēm kā horeogrāfija un modernā deja, kas palīdz bērniem atklāt jaunus talantus un prasmes, par kurām viņi pat nenojauta. Nometnes komandu sporta veidiem, ūdenspolo u.c. māca bērniem strādāt komandā un uzņemties atbildību. Jāpiebilst arī, ka triatlona nometņu mērķis ir attīstīt bērnu riteņbraukšanas prasmes, iemācīt pareizi kopt savu inventāru, mācīt par tīra sporta un komandas darba nozīmi sportā, kā arī mācīt izprast ceļu satiksmes noteikumus.
 • Vispārējās fiziskās sagatavotības veidi, kurus mēs izmantojam:

  TRX ir piekares sistēma, kurā jūs strādājat ar savu svaru, ar rokām vai kājām turoties pie īpašiem rokturiem. TRX attīsta muskuļu spēku, lokanību, līdzsvaru un iesaista dziļos muskuļus. TRX sistēma ir viens no retajiem fitnesa veidiem, ko atzīst un iesaka fizioterapeiti un kas atsevišķos gadījumos tiek izmantots rehabilitācijai. Svaram, augumam, vecumam un citiem parametriem nav nozīmes. Pat ļoti vienkārši vingrinājumi prasa saglabāt stāju un ķermeņa stabilitāti, kas savukārt liek strādāt dziļajiem muskuļiem, tāpēc treniņš ir īpaši efektīvs.

  ZUU ir oficiāla treniņu programma, kas darbojas tikai ar ķermeņa svaru. ZUU ietver kustības, kas aizgūtas no dzīvnieku uzvedības. Tā efektīvi trenē visus ķermeņa muskuļus un locītavas, attīsta veiklību, reakciju, uzmanību un telpisko uztveri.
  ZUU vingrinājumi attīsta lokanību, kustīgumu, līdzsvaru, koordināciju, uzlabo gaitu un stāju.
Pievienojieties mūsu komandai
Jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.