Par klubu

Sporta klubs “Sharky” ir vienīgā šāda veida programma Latvijā, kas piedāvā visaptverošus treniņus tādos sporta veidos kā triatlons, ūdenspolo un peldēšana.


Mūsu mērķis ir palīdzēt bērniem attīstīt viņu fiziskās spējas un iespējas atbilstoši viņu vecuma grupai un strādāt ar profesionāliem treneriem, kuri var iemācīt viņiem tādas vērtīgas prasmes kā pašdisciplīna, darbs komandā un komunikācija.


Lai bērni mūsu programmā būtu fiziski veseli un sagatavoti, viņiem tiek veiktas plānveida medicīniskās pārbaudes pie sporta ārstiem un fizioterapeitiem. Papildus sastādām individuālus treniņu plānus, ņemot vērā katra bērna fizisko stāvokli, viņa dienas režīmu un uzturu. Gan vecāki, gan treneri saņem šīs īpaši izstrādātās programmas, nodrošinot, ka visi ir līdzvērtīgi informēti un ar vienādiem mērķiem. Mēs garantējam, ka katrs bērns saņem aprūpi un atbalstu, kas viņam ir nepieciešams, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu, iesaistot kvalificētu treneru komandu. Papildus higiēnai, drošības noteikumiem un sporta teorētiskajiem pamatiem programma ietver arī plakanās pēdas un skoliozes profilaksi un ārstēšanu.


Mēs lepojamies ar Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licenci un apstiprinājumu, kas garantē mūsu programmas unikalitāti Latvijā.

Mēs cieši sadarbojamies ar skolām, lai jūsu bērnam piedāvātu elastīgu grafiku un vienkāršu akadēmisko stundu integrāciju. Turklāt visu gadu organizējam sporta nometnes brīvdienās un sacensības, lai sekotu līdzi bērnu attīstībai.


Sniedziet savam bērnam iespēju izcelties dažādos sporta veidos, redzēt savu attīstību un apgūt vērtīgas dzīves prasmes sporta klubā “Sharky”, un vērojiet, kā tas var radīt izmaiņas jūsu bērna dzīvē.
IEPAZĪSTIETIES AR MŪSU DARBINIEKIEM
Atklājiet noslēpumu, kā atraisīt sava bērna potenciālu kopā ar mūsu ekspertu treneru komandu!
 • Igors Kotkovskis
  Sporta kluba “Sharky” dibinātājs, vadītājs un galvenais treneris. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguvis maģistra grādu sporta pedagoģijā. Viņam ir B kategorija peldēšanā. Piedalījies Latvijas un starptautiskās konferencēs un semināros, kā arī ir licencētas bērnu fiziskās attīstības programmas autors. Viņam ir 20 gadu pedagoģiskais stāžs.
 • Igors Siminaitis
  Sporta zinātņu doktors (sporta zinātņu PhD) ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi trenera amatā. Viņš ir augstākās kategorijas triatlona treneris, 2. līmeņa triatlona tiesnesis un kluba “Sharky” treneris un metodists.
 • Aleksandrs Pinčuks
  Aleksandrs Pinčuks ir sporta meistars triatlonā, modernajā pieccīņā un militārajā pieccīņā. Viņš bijis Ukrainas nacionālās izlases dalībnieks (līdz 2017. gadam) modernajā pieccīņā un Latvijas nacionālās izlases dalībnieks triatlonā. Viņam ir divas augstākās izglītības: pirmā fiziskās audzināšanas jomā, otrā – tiesību zinātnē.
 • Sabina Ševčenko
  Taizemiešu boksa C kategorijas trenere, sertificēta masiere un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas fizioterapijas 4. kursa studente. Savā darbā viņa izmanto teipošanu.
 • Andrejs Babijs
  Vispārējās fiziskās sagatavotības treneris. Vairāk nekā 9 gadu pieredze sporta trenera amatā. Absolvējis Sporta izglītības aģentūru un ieguvis C kategorijas sporta speciālista sertifikātu. Pabeidzis trīs TRX programmas līmeņus un piedalījies divos TRX samitos. Mācījies un trenējies Barselonā un Londonā. Sertificēts Zuu treneris un partneris.
 • Andrejs Ševenjonovs
  Fizioterapeits ar vairāk nekā 35 gadu pieredzi. Sporta skolotājs un B kategorijas peldēšanas treneris. Viņam ir FINA starptautiskās klases sertifikāts. Viņš ir Bubnovska metodes kineziterapeits, šrota terapeits, Katarīnas Šrotas metodes speciālists, slingu terapeits un kinezioteipošanas eksperts.
 • Larisa Golubeva
  Sporta ārste ar ilggadēju darba pieredzi Valsts sporta medicīnas centrā. Viņa strādājusi par ārsti hokeja, regbija, riteņbraukšanas, basketbola un volejbola komandās. Vairākkārt piedalījusies starptautiskās sacensībās.
 • Jūlija Matisone
  Sporta trenere, profesionāla skolotāja, transformācijas un biznesa trenere. 10 gadu pedagoģiskā pieredze skolā un 5 gadu pieredze augstskolā. Viņai ir maģistra grāds filoloģijā un trenera sertifikāti divās skolās, kā arī mentora sertifikāts. Novadījusi vairāk nekā 5000 individuālās nodarbības un vairāk nekā 40 atbalsta programmas dažādām grupām.
Pievienojieties mūsu komandai
Jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.